Adventní dílna  (3. 12. 2018)

Na naší škole se stalo tradicí, že se každý rok v prosinci pořádá adventní dílna. Pro ty, kteří měli chuť si něco vyrobit, nebo se jen pokochat, byly dveře naší školy opět otevřené. U vchodu byl každý přivítán, pro všechny byl přichystán zákusek a přáníčko a zároveň si každý mohl koupit nějakou vánoční dekoraci. Poté mohli příchozí pokračovat do prvního patra školy, kde už vyrábění bylo v plném proudu. Děti, ale i rodiče si mohli pod vedením učitelů vyrobit maličkost z papíru, dřeva, látky, vlny, oříšků a dalších materiálů. Pod rukama jim začaly vznikat různé vánoční ozdoby, stromky, věnce, magnetky na lednice nebo zvířátka. Každý vyráběl podle svého vkusu a všechny výrobky se moc povedly.
    Všem děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na další společné setkání v naší škole.

Kristýna Lávičková, 9.ročník