Zvířecí návštěva v družině
Naše kroky z družiny vedly ve středu 13.5. 2026 na louku směrem na Čekanice. Na louce jsme se setkali s poníkem jménem Angelika, kterou doprovázela její kamarádka a ošetřovatelka Kristýnka (starší sestra naší žákyně Aničky z 2. ročníku). Dozvěděli jsme se zajímavé informace o poníku samotném, či o jejich chovu a Angelika nám ukázala jaké dovednosti zvládá. Pro děti bylo největším zážitkem pohlazení a krmení mrkví a jablkem.
Za ŠD Lenka Filipčíková