21. 7. Vítězslav

Zítra: Magdaléna

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Znovuzrození školní zahrádky - poděkování spolku Rodiče Záboří, z.s.

Znovuzrození školní zahrádky - poděkování spolku Rodiče Záboří, z.s.Datum konání:
7.11.2023

Znovuzrození školní zahrádky

Milí rodiče, přátelé naší školy,

    jak již všichni víte, neustále se snažíme zábořskou školu vylepšovat a ani exteriéry nezůstávají pozadu. Naším cílem je, aby se děti cítily ve škole příjemně a prostředí pro ně bylo inspirující.

    Před několika lety jsem s žáky vybudovala v atriu školy bylinkovou zahrádku. Bohužel, příliš jsme si jejích krás a učení se venku neužili. Naše plány neúprosně uťala doba covidová a zahrádka pomalu chřadla. Ale jak už to v životě bývá, všechno zlé je pro něco dobré. Pomocnou ruku mi podala naše skvělá paní vychovatelka Míša Kadečková a společnými silami se v našich hlavách zrodil projekt venkovní herny pro děti ze školní družiny. A když v přírodě, tak všechno musí být ze dřeva!

    Dnes si na zahrádce děti mohou stavět vysoké věže, zahrát si zahradní piškvorky, hru s přehazováním kuliček, házet si kostkami, případně odpočívat v zahradní houpačce.

    A za to všechno srdečně děkujeme spolku Rodiče Záboří, zejména paní Libuši Hradecké, která se pro tuto akci nadchla s námi. Pevně věříme, že naše spolupráce bude nadále pokračovat ke spokojenosti dětí, ale i jejich rodičů. 

Mgr. Monika Dubědová

Školní zahrádka
Školní zahrádka
Školní zahrádka